Informace


Společnost BS Systems® s.r.o. je výrobce a  poskytovatel vybavení pro zdravotnická zařízení, lázně, wellness a fitness centra, beauty a masážní salony, kliniky estetické medicíny,  profesionální sportovní kluby. Také dodává profesionální lymfodrenážní systémy klientům do domácího prostředí na osobní péči.

Firma je řádně registrovaná jako dovozce a distributor obecných zdravotnických prostředků a také jako osoba provádějící servis obecných zdravotnických prostředků v registru zdravotnických prostředků (RZPRO) Ministerstva zdravotnictví.

Naše zákazníky vybavujeme vždy pouze zařízením od originálních výrobců, která udávají trendy v dané oblasti.

Naše hodnoty:

  • Profesionalita (volíme vždy nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků i služeb)
  • Korektnost (jednáme vždy narovinu)
  • Spolehlivost (plníme vždy závazky, termíny)
  • Flexibilita (máme ke každému osobní přístup, umíme se přizpůsobit)
  • Inovace (inovujeme, neustále zlepšujeme naše výrobky i služby)
  • Pečlivost (klademe důraz na všechny detaily)
  • Otevřenost (vítáme nové myšlenky, připomínky a nápady)
  • Diskrétnost (chráníme citlivá data partnerů a zákazníků)

Trh je v současné době přeplněn nabídkou různých lymfodrenážních přístrojů od desítek různých producentů, takže je pro zákazníka orientace v dané kategorii velmi těžká.

Naše firma je výhradním zástupcem pro ČR a SK  izraelské firmy MEGO Afek, která stála u zrodu lymfodrenážních systémů a podílí se na jejich vývoji a inovaci již od 70. let minulého století. Tyto přístroje tak mohou garantovat jen TOP kvalitu bez jakéhokoli kompromisu a to za cenu srovnatelnou s přístroji, které ani zdaleka nemohou kvalitou provedení ani účinky tímto lymfodrenážním přístrojům konkurovat.

Díky prvotřídní kvalitě a prověřené, téměř dvacetileté tradici je Lympha Press® jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších lymfodrenážním systémem v USA, Evropě, Rusku a řadě dalších zemí. Je to jediný lymfodrenážní systém, který je nezávisle testován v každé šarži, každý měsíc. Tento standard je těžké překonat! Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku.

MEGO Afekt / BS Systems® s.r.o. je klasickou ukázkou naší filozofie a závazku přinášet seriózní vědecké poznatky na trh zdravotní a estetické lymfodrenáže (Lympha Press® a Ballancer®). Parametry tohoto produktu odpovídají nejnovějším normám, které nastavují náročná kritéria v kategorii „Domácí lymfodrenáže“

Vytvořili jsme pro vás  E-book Lymfatický systém, kde se můžete dozvědět, jak vlastně celý lymfatický systém funguje a jak ho udržovat v dobré kondici.

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky