Proč si vybrat toto zařízení


Zjednodušeně řečeno lze zakoupit buďto levné, nebo kvalitní zařízení.

Je to jako s auty. Lidé si většinou nekupují nejlevnější auta na trhu, protože zavedené značky představují kvalitu, pohodlí a v neposlední řadě bezpečnost. Nízká cena však nemusí být v důsledku nejvýhodnější z důvodu krátké životnosti těchto levných nekvalitních napodobenin. V případě lymfodrenážních systémů jde hlavně o naše zdraví a to i v případě, že je používáme i jako estetický prostředek pro podporu hubnutí a tvarování postavy.

Z pohledu uživatele je nejdůležitější aplikátor, tedy třeba tzv. lymfatické kalhoty. Ty bývají právě často u levných napodobenin lymfodrenážních přístrojů velmi nekvalitní a tedy hlavně nefunkční a mohou být až zdraví nebezpečné. Také bývají často po několika měsících používání natolik opotřebované, že komory nadále netěsní a kalhoty přestanou zcela plnit svůj účel.

Hlavním faktorem garance kvality výrobků společnosti MEGO Afek je precizní kontrola kompletního výrobního procesu, používání kvalitních materiálů a výběr těch nejlepších komponentů. Lympha Press® je vyráběn v souladu s přísnými normami, které si výrobce stanovil pro svou vnitřní kontrolu.

Díky prvotřídní kvalitě a prověřené téměř čtyřicetileté tradici je Lympha Press® jedním z nejprodávanějších a nejrespektovanějších lymfodrenážní systémů v USA, Evropě, Japonsku a řadě dalších zemí. Je to jediný lymfodrenážní systém, který je nezávisle testován v každé šarži, každý den. Tento jedinečný systém kontroly zaručuje 100% kvalitu a záruku dlouhodobé životnosti. Parametry našich produktů odpovídají těmto přísným normám a nastavují náročná kritéria i v kategorii „Domácí lymfodrenáže“.

Napište nám


Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky