Lympha Press® pod záštitou izraelské firmy Mego Afek AC Ltd. začal vyrábět první sekvenční, kompresní systémy pro léčbu lymfedému již v 70. letech minulého století. Během krátké doby potvrdily několikanásobné klinické testy velmi výrazné výsledky v léčbě a od té doby byly přístroje podmíněny mnoha testům ve fakultních nemocnicích po celém světě.

Jelikož se firma zaměřuje pouze na lymfodrenážní zařízení, neustále investuje do jejich vývoje, aby jejich systémy Lympha Press® i Ballancer® byly stále lepší a modernější. Díky tomu se dá bez nadsázky prohlásit, že Mego Afek je absolutním lídrem na světovém trhu s lymfodrenážemi.

To dokazují i s mobilní aplikací LymphaTrack™.

LymphaTrack™ je relativně nová mobilní aplikace vyvinutá Lympha Pressem®, která pomáhá pacientům zaznamenávat pokroky v jejich léčbě lymfedému z pohodlí domova. Uživatel si v aplikaci může zaznamenat všechny důležité pokroky, změny i vlastní aktivity, které dělá ve snaze zlepšit svůj zdravotní stav.

Používali jste kompresní prádlo? Používali jste lymfodrenážní přístroj? Byli jste na manuální lymfodrenáži? Vidíte změny k dobru nebo znepokojivé změny na svých postižených končetinách? Vše si pečlivě každý den zaznamenejte, protože i ten nejmenší detail je pro vašeho ošetřujícího lékaře velmi důležitý.

Co je navíc výhodou aplikace LymphaTrack™, je možnost sdílení přehledů i tabulek o vašich postupech s vaším ošetřujícím lékařem, přáteli či rodinou.

Pokud máte obavy o jazykové rozhraní aplikace, jakožto distributoři produktů Lympha Press® a Ballancer® v Česku, Slovensku, Slovinsku a Srbsku, jsme se podíleli na překladu a nyní je aplikace ke stažení také v českém jazyce. Aplikace funguje na zařízeních se systémem Android i iOs, takže bude fungovat téměř na všech chytrých mobilech, které jsou na trhu k dostání.

Upozornění: Aplikace sama nezasílá vaše pokroky/změny vašemu ošetřujícímu lékaři nebo komukoli dalšímu, nemusíte se tedy bát zneužití vašich dat.

Aplikace Lympha Track™ je  zdarma ke stažení v Google Play (Android ) nebo v App Store (iOS)

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky