Stále více zákazníků se na nás v poslední době obrací s žádostí o konzultaci jejich problému s lymfatickým systémem – otoky, celulitida, špatné prokrvování končetin atd. a následné možné řešení jejich problému v domácím prostředí.

Situace bývá velmi často podobná. Pokud má někdo problémy s otoky, například má nějakou formu lymfedému a nebo potřebuje rozfungovat lymfatický systém z důvodu tvarování postavy, bývá pro většinu lidí překvapení, že řešením je terapie dlouhodobá a mnohdy i  doživotní. Lymfedém nelze vyléčit, procedury je potřeba pravidelně opakovat. Dalším faktem je to, že se ukazuje jako mnohem účinnější přístup pravidelná prevence. Ta přináší trvalejší výsledky, protože pokud už otoky vzniknou, je potřeba většího úsilí k jejich odstranění.

Naše zdravotnictví přes veškerou snahu nemůže všem potřebným zájemcům nabídnout dlouhodobou, opakovanou, pravidelnou péči a v oblasti prevence je situace ještě horší. Řešením pro dlouhodobou individuální léčbu a prevenci vzniku otoků a dalších problémů spojených s horším fungováním lymfatického systému může být pořízení malého lymfodrenážního přístroje na domácí terapii.

Při výběru takového přístroje by mělo jeho potencionálního nového majitele zajímat hlavně jeho bezpečnost, schopnost garantování tlaku při jednotlivých terapiích, kvalita provedení a dlouhodobá životnost přístroje. Také možnost servisu při případné poruše stroje v co nejkratším možném termínu.

Nabídce pro zájemce o domácí péči jsme proto věnovali tyto naše webové stránky (www.domaci-lymfodrenaze.cz), kde naleznete všechny možnosti ošetření, přístroje a aplikátory přehledně rozdělené podle účelu použití a také podle ceny.

Pomocí přístrojů na domácí terapii:

 • zamezíte otékání nohou a zlepšíte jejich prokrvení
 • zbavíte se pocitů únavy a stresu
 • zmírníte pocit těžkých nohou
 • posílíte imunitní systém
 • detoxikujete organismus
 • můžete tvarovat postavu
 • přispějete k celkové redukci váhy
 • můžete zmírnit  projevy celulitidy
 • budete se cítit odpočatí a fit

Problematika lymfatického systému se týká stále většího procenta naší populace. Zajímavé je, že zdravotní i estetické důvody vedou nakonec k velmi podobnému řešení. Nabízíme vám přehledné a komplexní informace o lymfatickém systému v naší publikaci, kterou nabízíme zdarma ke stažení ZDE.

 NAPIŠTE NÁM

  Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky