S čím vám lymfodrenážní přístroje mohou pomoci


Jsme firma BS Systems® a na českém a slovenském trhu působíme již mnoho let. Máme mimo jiné práva na výhradní zastoupení lymfodrenážních přístrojů Lympha Press® a Ballancer® od společnosti Mego Afek pro ČR a SR a také zajišťujeme servis všech těchto zařízení pro celou Evropu.

Vybavujeme profesionálními lymfatickými přístroji zejména zdravotní a lázeňská zařízení, avšak naše přístroje dodáváme také do wellness salonů a masérských studií. Nabízíme profesionální přístroje té nejvyšší možné úrovně od firmy, která vůbec jako první lymfatické přístroje na trh uvedla a na jejich vývoji se podílí od 70. let dvacátého století.

Již po delší dobu po nás naši zákazníci žádají  lymfodrenážní systém, založený na nejnovějších trendech, garantující špičkové výsledky a přitom použitelný v domácím prostředí. Na přání našich klientů jsme proto naši nabídku rozšířili i na produkty pro domácí péči. Na tomto webu se srozumitelnou formou snažíme našim klientům pomoci s výběrem přístroje tak, aby mu pomohl právě na jejich typ problému.

Právě díky malým nárokům na obsluhubezproblémovou údržbu a certifikaci si tato zařízení můžete pořídit i na osobní péči. Nemusíte se nikde objednávat, ušetříte čas a všechny procedury si dopřejete v pohodlí svého domova. Samozřejmě vás vše pořádně naučíme. Získáte zejména spolehlivý přístroj používaný po celém světě, který patří k absolutní špičce na trhu přístrojové lymfodrenáže a to jak kvalitou provedené procedury, unikátními funkcemi, tak i kvalitou zpracování.

Natočili jsme pro vás také s přední lymfoterapeutkou, paní Irenou Průchovou instruktážní video o tom, jak před přístrojovou lymfodrenáží řádně uvolnit lymfatické uzliny. Video naleznete zde.

Pokud je cena některého z námi nabízených přístrojů pro vás vysoká, můžete využít i financování na splátky.

Jaké jsou kontraindikace pro používání lymfodrenážních přístrojů, se můžete dočíst zde.

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky