Formování postavy


Formování postavy není pouze o hubnutí. Mnoho lidí se mylně domnívá, že když shodí kila, tak budou mít vytvarovanou postavu. Tak to ovšem úplně nefunguje. Hubnout se dá třemi způsoby:

  • Přijdete o tuk
  • Ztratíte svalovou hmotu
  • Budete zadržovat méně vody

Většina diet je sestavená tak, abyste shodili tuk, přičemž zároveň přijdete i o svalovou hmotu. Obzvlášť se to děje při dietách, kdy se člověk snaží zhubnout rychle. To pak může mít za následek velký úbytek svalů a povolenou a povislou kůži.

Abyste měli zformovanou postavu, je potřeba dosáhnout jiné kompozice těla, tedy spalovat tuk a udržet si nebo navýšit podíl svalové hmoty. S udržením nebo navýšením svalové hmoty vám lymfodrenáže nepomůžou – to lze jedině cvičením. Mohou vám však pomoct s hubnutím.

Lymfodrenáže samy o sobě nejsou hubnutí. Lymfodrenáže podporují metabolizmus, detoxikaci těla a regulují zadržování vody v těle. Společně s režimovými opatřeními tak výrazně napomáhají ke tvarování postavy. Dále pomáhají se zmírněním celulitidy, při opakované aplikaci redukují objem masírovaných partií a stimulují kolagenová vlákna ve spodních vrstvách kůže a zvyšují elasticitu pokožky. Jsou tak skvělým pomocníkem při hubnutí i formování postavy.

Lymfodrenážní přístroje používané pro formování postavy:

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky