Kdo jsme


Vítejte v našem světě osobní péče!

Jsme tým profesionálů v oblasti osobní i profesionální péče o tělo, kteří věří v důležitost zdraví a pohody.

Od roku 2010 se naše firma BS Systems s.r.o. věnuje poskytování prémiových přístrojových lymfodrenáží. Také jsme výrobci přístroje pro tvarování postavy –  Rolletic® Original.

Celá naše nabídka špičkových přístrojů pomáhá našim zákazníkům dosáhnout optimálního stavu zdraví a pohody.

Tyto webové stránky jsou zaměřeny především na osobní péči, jsou tedy určeny především koncovým zákazníkům.

Pro odborníky z oboru zdravotnictví slouží  naše stránky BS Medical. 

Pro profesionály a provozovatele v nezdravotní sekci péče o zdraví jsou určené stránky BS Systems. 

Rádi bychom vám zde přiblížili, proč bychom mohli být i vaším ideálním partnerem v oblasti osobní péče.

.

Proč si vybrat naše přístroje

⇒ Nejnovější technologie a maximální účinnost

Naše lymfodrenážní přístroje Lympha Press® a Ballancer® spojují moderní design s nejnovějšími technologiemi a proto se právem řadí mezi světovou špičku v přístrojových lymfodrenážích.  Každý jejich detail je pečlivě navržen s ohledem na maximální účinnost a zároveň vaše pohodlí. 

⇒ Zajímavé funkce pro komplexní péči o vaše tělo

Přinášíme vám nejen zlepšení funkce lymfatického systému, ale také celou škálu doplňujících funkcí pro regeneraci, wellness a estetiku. Naše zařízení jsou navržena s ohledem na vaše individuální potřeby, tak, aby vám poskytla komplexní péči o tělo.

⇒ Osobní podpora a odborné poradenství

Jsme tu pro vás nejen při prodeji, ale i poté. Naši odborníci vám poskytnou podporu a odborné poradenství, abyste dosáhli maximálního prospěchu z našich produktů. Píšeme pro vás také odborné články, které vám pomohou zvýšit celkově vaše znalosti v oblasti péče o lymfatický systém.

⇒ Vlastní certifikované servisní zázemí

Naše péče o Vás nekončí při prodeji. Jsme certifikovaným servisním centrem pro přístroje Ballancer® a Lympha Press®, a naši technici, školení přímo od výrobce, jsou tu pro vás po celou dobu používání výrobků. Poskytujeme plný záruční i pozáruční servis s cílem pomoci vám co nejefektivněji.

⇒ Možnost osobního vyzkoušení

Chápeme, že osobní zkušenost je klíčová. I když si toho o přístrojových lymfodrenážích načtete mnoho a máte pocit, že už víte vše, co potřebujete vědět, osobní zkušenost je nepřekonatelná.

Proto vám nabízíme možnost nezávazně přijít do našeho showroomu v Konstantinových Lázních a osobně vyzkoušet naše lymfodrenážní přístroje. Jestliže za námi z jakéhokoli důvodu nemůžete cestovat, rádi vás osobně navštívíme  v pohodlí  vašeho domova nebo provozovny. A nebojte, vše je zdarma a nezávazné :). Internetový nákup levných „čínských“ alternativ bez možnosti vyzkoušení? Raději se jim vyhněte,  uděláte tak velkou službu sobě i svému zdraví.

Vaše spokojenost je naší prioritou, a proto jsme tu, abychom vám pomohli najít to nejlepší řešení pro vaši osobní péči.

Připojte se k nám na cestě k lepšímu zdraví a pohodě!

lymfodrenážní přístroj

 

Vytvořili jsme pro vás společně s odborníky z oblasti lymfologie také E-book Lymfatický systém, kde se můžete dozvědět, jak vlastně celý lymfatický systém funguje a jak ho udržovat v dobré kondici.

 

Investujte do kvality s našimi moderními lymfodrenážními  přístroji, na nabídku se můžete se podívat  ZDE.

Anebo nás kontaktujte skrze kontaktní formulář níže a my Vám rádi poradíme s vhodným výběrem.

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky