Proč (naše) lymfatické kalhoty?

K lymfodrenážním systémům neodmyslitelně patří také lymfatické kalhoty, jež jsou základním a nejpoužívanějším návlekem systémů Lympha Press® i Ballancer®. Naše lymfodrenážní kalhoty, zvané Lympha Pants® a Ballancer® Pro Pants, jsou návleky pro obě dolní končetiny a podbřišek a díky jejich speciálnímu navržení poskytují dolním končetinám nejúčinnější možnou lymfodrenáž. Lymfodrenáž v nich probíhá totiž bez jakéhokoli přerušení od nártů a plosek nohou, přes celé končetiny a třísla až po podbřišek, tudíž tyto lymfatické kalhoty zabírají velkou část těla a především tu nejčastěji problematickou oblast v souvislosti s otoky – nohy.

Přednosti lymfodrenážních kalhot Lympha Pants® a Ballancer® Pro Pants

Lymfatické kalhoty Lympha Pants® i Ballancer® Pro Pants mají 24 na sobě nezávislých tlakových komor. To je velmi důležité, protože lymfodrenážní přístroje, se kterými lze tyto lymfatické kalhoty kombinovat, mají 24 vývodů a dokáží jich obsluhovat několik najednou – tedy jednu komoru tlakuje, zatímco druhou v témže čase odsává. Komory těchto lymfatických kalhot se navíc šupinovitě překrývají, čímž je ještě věrněji napodobena manuální lymfodrenáž a nedochází ke vzniku tzv. hluchých míst s nižším tlakem. Právě toto sofistikované provedení řadí lymfatické kalhoty značky Lympha Press® i Ballancer® mezi ty nejlepší na celosvětovém trhu.

Oboje lymfatické kalhoty jsou z měkkého elastického materiálu, který zajišťuje, že se aplikátor dokonale přizpůsobí ošetřované partii těla i každému typu postavy. Kalhoty navíc nedávno obdržely vylepšení, a to v podobě nové unikátní fixace kotníků, kdy lze z nohavice kalhot vytvořit „botičku“ přesně v místě kotníku. Pro větší komfort pacienta/uživatele je nově také vývod hadic v oblasti lýtek.

Zatímco lymfatické kalhoty Ballancer® Pro Pants mohou nabídnout dvě řady robustních zipů a je možnost je ještě zvětšit vložením tzv. rozšiřovacích klínů, zdravotní lymfatické kalhoty Lympha Pants® se mohou pochlubit třemi velikostmi (bez nutnosti rozšiřovacích klínů, o které ovšem lze kalhoty ještě rozšířit) a navíc mají nejlepší zipy na trhu – robustní zipy YKK®.

Výrobce

První sekvenční, kompresní systémy pro léčbu lymfedému začala izraelská firma Mego Afek vyrábět již v 70. letech minulého století. Mego Afek je beze sporu vedoucím lídrem na celosvětovém trhu s lymfodrenážemi Lympha Press® i Ballancer®, za což mohou vděčit nejen svojí dlouhé historii, ale také naprostému soustředění své pozornosti na toto specifické odvětví zdravotního průmyslu. Firma Mego Afek přichází pravidelně na trh s novinkami a inovacemi svých lymfodrenážních přístrojů a Lympha Press® pod jejich záštitou vydává pravidelné klinické studie dokazující účinnost jejich přístrojů i návleků. Mego Afek se navíc může pochlubit i velkým množstvím zaregistrovaných průmyslových vzorů i ochranných známek.

Ballancer® Pro Pants lze kombinovat s těmito přístroji:

Lympha Pants® lze kombinovat s těmito přístroji:

Ballancer Platinum

Ballancer® Platinum

Ballancer® Gold

Lympha Press® Optimal Plus

Lympha Press® Mini Press

Kompletní ceník našich přístrojů, lymfodrenážních kalhot a dalších návleků naleznete zde:

Pokud byste chtěli pomoct s výběrem lymfatických kalhot a přístroje právě pro Vaše individuální potřeby,

neváhejte nás kontaktovat a naše obchodní oddělení se Vám bude rádo věnovat.

ZKUŠENOSTI NAŠICH ZÁKAZNÍKŮ

5,0

5,0

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky