Teprve v posledních letech se konečně do většího povědomí veřejnosti dostávají pojmy jako lymfedém a lipedém a lidé se začínají více zajímat o stav svého lymfatického systému.

Díky snadněji dostupným informacím na internetu se dozvídají, že jejich problémy s extra kily, kterých se nemůžou zbavit, vůbec nemusí souviset jen se špatnou životosprávou nebo nedostatkem pohybu, ale může jít ve skutečnosti o zdravotní problém.

To se jim v mnoha případech následně i u specializovaných doktorů v oblasti lymfologie, angiologie a obezitologie potvrzuje, když zjišťují, že se jim tuk v končetinách nadměrně ukládá z důvodu lipedému anebo že tělo nemají plné tuku, nýbrž vody v případě lymfedému. V některých případech může jít i o kombinaci obojího.

Lidé s těmito problémy často zápasí s hledáním dostatečně velkého oblečení a ještě větší potíž mají při shánění lymfodrenážních kalhot, které by jim s jejich problémy mohly pomoct, protože zjišťují, že většina výrobců nabízí jen běžné konfekční velikosti.

To se Vám ale s Lympha Pressem® nestane!

Naše kalhoty Lympha Pants® – nadrozměrná velikost jsou úplně stejné jako klasické Lympha Pants®. Jen jsou větších rozměrů, aby poskytly potřebnou péči i větším pacientům. S rozšiřovacími klíny tyto kalhoty lze zvětšit až do velikosti 181cm v obvodu!

A co dalšího Lympha Pants® nabízejí?

  • Nejúčinnější možnou přístrojovou lymfodrenáž celých dolních končetin od plosek nohou až po podbřišek díky jejich speciálnímu patentu.
  • Mají 24 na sobě nezávislých tlakových komor, které se šupinovitě překrývají a nezůstává tak žádné místo bez ošetření.
  • Možnost nastavení 3 velikostí, tudíž se přizpůsobí každému typu postavy a lze je dále rozšířit vložením klínům.
  • Zapínání robustními zipy YKK®.
  • Unikátní fixace kotníků a vývodu hadic v oblasti lýtek pro větší komfort uživatele.
  • Elastický materiál, který zajistí, že se návlek dokonale přizpůsobí ošetřované partii při různých tvarech těla.
  • Snadná manipulace, poněvadž jsou kalhoty tvořeny jedním kusem.
  • Kalhoty mají dokonce i průstup na katétr, pokud je to u pacienta potřeba.

Pokud by ani tyto nadrozměrné kalhoty nebyly dostačující, tak máme ještě jeden unikátní návlek pro léčbu u obézních pacientů. A to je LymphaPod. Tento návlek má revoluční, inovační konstrukci a celkem 40 tlakových komor. Je vhodný pro pacienty s limitovanou možností pohybu, protože se snadno obléká i svléká.
Dokáže pojmout pacienty do maximální hmotnosti až 300kg!

Přečetli jste si článek až do konce a cítíte se konečně viděni a slyšeni? Tak nás neváhejte kontaktovat.
Lympha Press® bude vždy usilovat o to, aby poskytl všem uživatelům potřebnou péči bez rozdílů.

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky