Naše firma BS Systems s.r.o. je na trhu již od roku 2010. Jsme výrobci světoznámého masážního stroje Rolletic® Original a také výhradními dovozci lymfodrenážních systémů Ballancer® a Lympha Press®Revive® pro Česko a Slovensko.

Lymfatický systém člověka se stará o včasný a dostatečný přesun veškerých zplodin a odpadů organismu z těla ven. Pokud ovšem lymfa neproudí, jak má, tento odpad se v těle hromadí a to se projevuje např. otoky, celulitidou, těžkýma unavenýma nohama atd. S tím pomáhají lymfodrenáže.

Během let se naše portfolio nabízeného zboží rozrostlo o několik přístrojů a chystáme se ho i nadále do budoucna rozšiřovat, abychom našim zákazníkům poskytli co nejvhodnější přístroje pro jejich specifické potřeby.

Každý zákazník u nás hledá něco jiného – přístroj, který by jim pomohl od otoků, při regeneraci po sportu, nebo který by jim ulevil od bolesti nebo jim formoval postavu a zbavil je celulitidy. Abychom našim zákazníkům usnadnili výběr, připravili jsme tuto přehlednou tabulku našich přístrojů. Rychle se tak dozvíte, jaké funkce přístroje poskytují, v čem se liší a jaký přístroj má přesně to, co potřebujete.

nejlepší lymfodrenážní přístroje

A kdybyste si přece jenom nevěděli rady a chtěli byste poradit přímo od našeho zkušeného obchodníka, neváhejte nás kontaktovat skrze kontaktní formulář níže a my se vám rádi budeme věnovat.

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky