Výrobce


Naše společnost je výhradním zástupcem izraelské firmy Mego Afek pro Českou Republiku a Slovensko. Jaká je historie výrobní firmy Mego Afek si můžete přečíst zde.

Dodáváme tedy přístroje od předního světového výrobce a jednoho z leaderů v oboru, specializujícího se výhradně na vývoj a výrobu lymfodrenážních systémů Ballancer a Lympha Press a to již od 70. let 20.století, kdy přístrojovou lymfodrenáž nabídla firma Mego Afek jako jedna z prvních na světě v sériové verzi.

Tato společnost tedy stála u zrodu pneumatických masážních systémů a její přístroje dodnes používají nejprestižnější lymfologické kliniky po celém světě, například německá Lympho Opt. Lymfodrenážních přístrojů od firmy Mego Afek se prodalo za 40 let již několik desítek tisíc a to doslova po celém světě.

Lymfodrenážní přístroje od firmy Mego Afek patří se řadí na trhu mezi nejkvalitnější a slouží svým uživatelům spoustu let od jejich zakoupení. Proč byste si měli vybrat právě toto zařízení se dočtete zde.

V Plzni ve firmě Beauty Systems také funguje Evropské servisní středisko, které zajišťuje záruční i pozáruční servisy a kalibrace přístrojů z celé Evropy.

 NAPIŠTE NÁM

    Formulář je chráněn službou reCAPTCHA. Soukromí - Podmínky